Nasze aktualne oferty pracy

Oferta pracy

Grupa ae jest przedsiębiorstwem z branży odlewów aluminiowych dla znanych klientów z branży motoryzacyjnej działających na całym świecie. Obok głównej siedziby w Gerstungen (Turyngia) również w Nentershausen (Hesja), Lubece oraz w Polsce produkowane są zaawansowane technicznie produkty z aluminium, wytwarzane w procesie odlewania ciśnieniowego i obrabiane do produktu końcowego.

W celu rozwoju naszego zespołu szukamy:

Ustawiacz obrabiarek CNC

przez Karol Gruszecki

Główne zadania:

  • Utrzymanie obrabiarek w ciągłej produkcji:
    • Wymiana narzędzi skrawających, wprowadzanie korekcji narzędzi,
    • Przezbrajanie maszyn na inny asortyment,
    • Usuwanie usterek technicznych,
    • Korygowanie programu obróbczego,
    • Wykonywanie przeglądów okresowych,
    • Dozór, konserwacja oraz utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie.

Profil:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o specjalności mechanicznej (operator obrabiarek skrawających, technik mechatronik, technik mechanik),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Świetną atmosferę pracy,
  • Pakiet medyczny,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie, najlepiej za pomocą naszego serwisu internetowego.

W razie jakichkolwiek pytań pod numerem telefonu 95 7630 301 można skontaktować się z Panią Aliną Ceglarek-Mróz.

Oferujemy Państwu atrakcyjne miejsce pracy, możliwość dokształcania się i rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu.

Wymiar czasu pracy
Praca w systemie 3-zmianowym
Lokalizacja
Strzelce Krajeńskie/Polska

Adres

ae group polska sp. z o.o.
ul. Jedności Robotniczej 3
PL 66-500 Strzelce Krajeńskie

Osoba kontaktowa
Alina Ceglarek-Mróz
Telefon
+48(0)95 / 76 30 - 000
Fax
+48(0)95 / 76 30 - 478
Internet
www.ae-group.pl